Neovictorian Priestess + Mad Artisans


Witajcie!
Zgodnie z zapowiedziami, choć po długim czasie ciszy, notka, która powstała we współpracy ze sklepem Mad Artisans. Jest to pierwsza notka z trzech, które powstaną.


Mad Artisans to sklep internetowy z alternatywną, steampunkową i nie tylko, biżuterią, za którym stoi dwójka wspaniałych ludzi: Joanna i Piotr. 
Dzisiaj prezentuję naszyjnik Szkieletor wykonany z baz od zegarków ręcznych. Kolia ta spodobała mi się głównie dlatego, że nie jest jednoznacznie steampunkowa, może pasować też do strojów gotyckich, a nawet w stylistyce post-apo. Od razu wypatrzyłam ją na stoisku na Pyrkonie i cieszę się, że jestem jej właścicielem, bo jest naprawdę piękna.
Dobrałam do niej kolczyki z mechanizmami w ultraklasycznej oprawie, tworząc niebanalny komplet o klasycznym kształcie. Moje ulubione eklektyczne połączenie retroelegancji z ekstrawagancją.Do biżuterii dobrałam dość prosty strój czarno-beżowy z szarymi elementami: bluzkę o oryginalnym kroju, spódnicę w stylistyce edwardiańskiej z podwyższonym pasem, czarną drapowaną spódnicę wierzchnią i szare trzewiki (które zamierzam przerobić, ale o tym kiedy indziej). Całości dopełniają mitenki, prosta fryzura i makijaż oraz szal.
Zastanawiacie się skąd tytuł notki? 
Szal zainspirował Amadiego i mnie do eksperymentów fotograficznych a la kapłanka. Kolorystyka kwiatów, kompozycja i pozy dały całkiem ciekawy efekt, nie sądzicie?fot. Amadeusz Andrzejewski
stylizacja i make up - Fallka
kolczyki i kolia - Mad Artisans
bluzka, szal, buty - sh
pasek, spódnica spodnia - vintage
mitenki - prezent
spódnica wierzchnia - Fallka design


Na koniec wspomnę jeszcze, że 7.06 odbywa się w Warszawie Dark Market, na którym wystawiają się m.in. właśnie Mad Artisansi. Tegoroczna edycja targów zapowiada się wyjątkowo smakowicie, więc polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat