frozen beauty

WItajcie!
     Uwielbiam śnieg, zimę. Oraz zimowe rozproszone światło i krótki dzień. Jest po prostu pięknie. I inspirująco. Inspirujący był również park, do którego wybraliśmy się na sesję. Park im. Poniatowskiego w Łodzi generalnie jest przepiękny, ale zimą robi szczególne wrażenie. Duża przestrzeń, wiekowe drzewa - to skłania do zadumy i ... zdjęć :)
     A Wy co sądzicie o zimie? Lubicie ją? Lubicie zimowe zdjęcia?

     Kilka słów o fotografie: to będzie mam nadzieję, stała współpraca. Amadeusz ma zupełnie inne podejście do zdjęć niż Orchidora. Często poddaje fotografie mocnej obróbce graficznej, ale efekt zazwyczaj jest bardzo ciekawy i pozytywny. I mroczny :) Więc spodziewajcie się większej dawki nastroju i mroku :) Choć oczywiście nie tylko, ponieważ z Orchidorą również zamierzam dalej focić.

Hello!
I love snow and winter, the diffused light, the shorter daytime. It's beautiful. And inspiring. So was the park, to which we went for the photoshoot. The Poniatowski Park in Łódź is a wonderful place regardless the season, but during winter it makes even greater impression. Lots of space, old trees, all of this encourages reverie and... photos 
Please write what you think of winter. Do you like it? Winter photos?

Few words about the photograpger: I hope for our cooperation to be a long term one. Amadeusz has a different approach to pictures than Orchidora. He tends to edit them more intensively, but the effect is usually interesting and in some way dark  Which means you may expect a bit more dark atmosphere in the upcoming photos. Not in all of them, of course, as I am also going to continue shooting with Orchidora


fot. Amadeusz Andrzejewski
stylizacja, make up - Fallka

spódnica (skirt) - burleska (restyle.pl)
bluzka (shirt) - sh
sweter - horsan
płaszcz (coat) -  m line collection
naszylnik (necklace) - sizhiven
kolczyki - allegro.pl
gorset pod bluzką (corset under clothes) - burleska (restyle.pl)

Komentarze

 1. Super zdjęcia, sama nie wiem, które mi się najbardziej podoba!
  Zima..cóż, bywa piękna, ale ja jakoś utalentowanym fotografem nie jestem i nie mam takich znajomości, więc nic mi z tego,a na dodatek ogólny brak światła utrudnia mi robienie zdjęć (wiadomo, złej baletnicy...) A poza tym jest zimno.Poczekam do końca lutego, wtedy będzie więcej słońca i życie stanie się lepsze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zimowe zdjęcia - masz na nich rewelacyjny kolor włosów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są fantastyczne! Mają coś w sobie. Nie są jedynie zdjęciami pełnej wdzięku i pięknie ubranej modelki na tle śnieżnego krajobrazu, ale każde opowiada jakąś historię. Bardzo podoba mi się Twoja bluzka.

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję zawszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. omg, cudowne włosy i oczy!
  te zdjecia mają duszę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat