autumn inspirations - Viona-art

Witajcie!
W sobotę biorę udział w sesji warszawskiej grupy Pospolite Ruszenie Fotograficzne pt. "Ruda polska jesień". Poszukując inspiracji do stylizacji na sesję, przypomniałam sobie o genialnej fotografce Vionie Ielegems. Od lat ogromnie mnie inspiruje i była jedną z postaci, która miała ogromny wpływ na kształtowanie się mojego stylu. O ile dobrze się orientuję, chodzi w XIXwiecznych sukniach na codzień :) Jej zdjęcia utrzymane są w stylistyce baśniowo-gotyckiej, świetnie wykonane i wystylizowane. Polecam jej stronę (w linkach po prawej stronie). Poniżej przykład jej zdjęć - i jesienne inspiracje w jednym.

(to sama fotografka :) ma asystenta, który pomaga jej przy autoportretach)

 wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.viona-art.com

Komentarze

 1. Nieziemskie kreacje! ; )
  Ja długo myślałam o zajęciu się właśnie takimi zdjęciami... A te fotografie są szalenie inspirujące!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite zdjęcia! Najbardziej podobają mi się fotografie inspirowane malarstwem, np. blondynka w błękitnej sukni to ewidentnie naśladownictwo Muchy. Kreacje rzeczywiście są powalające. Najchętniej założyłabym je wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale klimat! Napatrzec sie nie mogę:)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszukałam Vionę już dawno i nieprzerwanie mnie zachwyca i inspiruje większość jej zdjęć. Jakiś czas temu przerobiła sobie stronę i nie mogę się tam odnaleźć, więc najwyraźniej przegapiłam jakieś nowości..Ciekawe, kto jej robi te kostiumy do sesji, jakoś tego nie znalazłam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat