Początek

A właściwie nie do końca, bo ten blog będzie kontynuacją tego. Zamierzam zmienić trochę formułę, w stosunku do starego bloga, oraz będę prowadzić go samodzielnie...

Dla tych, co nie znali mnie wcześniej, krótko o moim stylu: jest to fuzja elementów inspirowanych historycznie (głównie XIXw.), romantycznych i cięższych, gotyckich klimatów. Chodzę na co dzień głównie w długich spódnicach (czasem, wyjątkowo zdarza się krótsza). Nie noszę spodni poza sportowym (rowerowym) zastosowaniem. Lubię obcasy.

A przede wszystkim gorsety. Nie wychodzę bez nich z domu :) Moja kolekcja nie jest na razie tak duża, jak bym chciała, ale to dlatego, że nauczona wieloletnim doświadczeniem, postawiłam na porządne, stalowe stelaże :)

Rozwinięcie bloga wkrótce!
(dodaję angielską wersję, nie bijcie za błędy ;))

English version:
Beginning

Actually, not really, because this blog will be a continuation of that. I'm going to change the formula a little, in comparison to the old blog. It will be my own blog now.

For those who did not know me before, briefly about my style: it is a fusion of elements inspired by historical (mainly XIX century), romantic and heavy, gothic atmosphere. I walk every day mainly in long skirts (sometimes, it happens especially a shorter). I do not wear pants beyond the sports (cycling) use. I like high heels. 

And most of all I like corsets.I  do not leave home without them. My collection is not big as I want, but it is because i gain experience for  many years , put on a decent, steel bones 

More soon!

photo by Weronika Kułaga

Komentarze

  1. Cieszę się,że wracasz do blogowania,bo stanowisz dla mnie inspirację :-) Aż znów mam ochotę coś uszyć ;-)
    Jeśliby Ci kiedyś zabrakło pomysłów na wpisy,to podsuwam jeden: podziel się swą wiedzą i doświadczeniem w zakresie gorsetów.To może być bardzo ciekawe i przydatne dla innych,ja na pewno przeczytam z przyjemnością.

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki wielkie :) i świetny pomysł :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat