Gothic Winter

fot. Anna Budzyńska

Witajcie!
Dzisiaj postanowiłam, zamiast planowanej 2 części zdjęć z Wastelandu, zrobić zimowy przerywnik. Aura za oknem nastraja zimno, skandynawsko wręcz i w takim też klimacie są zdjęcia. Była to kameralna sesja zdjęciowa, na kilka raptem osób. Niestety mocno przemarzłam i potem to odchorowałam, co już wiedzą osoby śledzące mojego Instagrama. Na szczęście już jestem zdrowa i mogę dalej działać!

Hello!
Today I have for you effect of my winter photoshoot instead 2nd part of Wasteland photos. There is very cold outside so I share my Scandinavia`s cold pictures. The photoshoot was very intimate. Unfortunately I get a cold after shooting as some of you propabely knew from my Instagram. But now I am healthy and ready to carry on.

 Poniższe fotografie by Stanisław Woźniak
Co do mojego stroju: 
Bluzka i spódnica to efekt moich eksperymentów z farbowaniem odzieży, które opisywałam na Facebooku w cyklu Goth It Yourself. Bluzka była poddana jednokrotnej kąpieli w farbie, spódnica zaś dwukrotnej. Pod spódnicą halka z jedną obręczą na dole, aby wszystko pięknie się układało. Gorset również pojawił się już na Facebooku, gdzie recenzowałam go trochę ponad tydzień temu. Do gorsetu dobrałam pasujące rękawiczki (jakiś prezent sprzed wielu lat). Biżuteria to wisiorek (prezent od Taty), pierścionek z wężem (z ciuchobrania) oraz kolczyki dobrane do wisiorka (nie pamiętam skąd). Całość uzupełniłam czapką zakupioną w SH oraz moją czarną wełnianą peleryną, która już pojawiała się w stylizacjach.
Twarz bieliłam podkładem Kryolan w sztyfcie kolor TV white oraz białym pudrem Laval (ponownie - opisywanym już na FB). Na oczach mam kilka różnych cieni z przewagą czerwonego ze Star Glazer oraz rzęsy Ardell model Glamour (z Kontigo). Na ustach mam szarą pomadkę w płynie Makeup Revolution kolor Limitless.

Few words about my outfit:
A shirt and a skirt were dyied by me during my Goth It Yourself project. I wrote about it on my Facebook page. I have also red corset and matching gloves, snake ring, witchy neckless, sexy hat and wollen cape.
On my face I have Kryolan foundation stick in TV white colour and Laval pressed pouder. On my Eyes I have red eyeshadow by Star Glazer and falselashes from Ardell. My lipstick is liquid lipgloss in colour Limitless from Makeup Revolution. 

 Reszta zdjęć by Amadeusz Andrzejewski:


 


 
Komentarze

  1. Wow jak aktorsko, teatralnie! przeniosłam się do innego świata, dzięki waszym kreacjom, stylizacji i klimacie zdjęć. Jestem pod wielkim wrażeniem, mistrzostwo www.adriana-style.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo :) Zawsze miło usłyszeć taki komplement!

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat