Japanise Photoshoot


Witajcie!
Jak zapewne część osób wie, byłam 3 miesiące w Japonii. W czasie zawodowego pobytu znalazłam jednak wolną chwilę na rozwijanie hobby. Zaprzyjaźniłam się tam z makijażystką, Chigusą Kawamurą, która zaprosiła mnie do współpracy przy sesji zdjęciowej w różnych lokacjach w okolicach Sapporo. Zdjęcia wykonał Zenta Kashimoto, świetny fotograf, zaś asystentem zdjęć była jego żona - Agnieszka.

Hello!
As you propably know I visited Japan this year. I went there to work, but luckily manager to find some time for more fun things. I made friends with Chigusa Kawamura who is an excelent makeup artist. She is also a friend to Zenta Kashimoto, a great photographer. We decided to cooperate.

from left: Chigusa, me, Agnieszka and Zenta

Strzelaliśmy w trzech różnych lokacjach i w trzech różnych stylizacjach. Pierwszą z nich była japońska Yukata, do której Chigusa stworzyła na mojej głowie tradycyjną japońską arystokratyczną fryzurę. Zdjęcia w Yukacie robiliśmy na terenie otaczającym małą buddyjską świątynkę w Sapporo. Następnie po zmianie stroju przenieśliśmy się do zamkniętej fabryki na przedmieściach Sapporo. Tam fotografowaliśmy stylizację z gorsetem oraz część zdjęć z koszulą i narzutką od japońskiego projektanta (którego nazwa jak na złość wyleciała mi z głowy). Ostatnią lokacją był rezerwat traw z przepiękną drewnianą kładką. Niestety byliśmy na niedoczasie, więc ta część sesji pozostawiła pewien niedosyt. Do każdej stylizacji miałam również inny make up i zmianę fryzury. Istny szał :)

We shot in three diffrent locations and I was wearing three diffrent outfits. First of them was a Japanese Yukata with traditional hairdress. Then we changed location to a closed down industrial building where we shot the other two outfits, changing makeup every time. Last location was some grass reserviation. This day was really crazy :)


photo by Zenta Kashimoto
assistant Agnieszka
MUA Chigusa Kawamura
stylist:
1. Yukata outfit - all by Chigusa Kawamura
2. White blouse - all clothes mine, neckles from Zenta
3. Black outfits - shirt and jacket from Zenta`s designer friend, rest mine

Komentarze

 1. i like all the pics except the one with the cig.
  sorry i don't like tobacco.
  you're pretty don't waste your health
  sorry if i'm boring

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i`ve used to smoke, but now i don`t. I know that tabacco is bad for health, so I give up smoking.
   But somethimes it just looks good in camera, you know!

   Usuń
 2. Wow all those photo look amazing.

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ artystyczne zdjęcia, piękny klimat i wyszło super
  www.adriana-style.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat