brown autumn

Sesja wykonana w parku niedaleko mojego miejsca zamieszkania wakacyjnego, korzystając z ostatnich dniswobody studenckiej i mieszkaniaz siostrą. Teraz już jestem w Łodzi i o zdjęcia trudniej będzie...

Nigdy nie lubiłam brązów, gdyż wydawało mi się, że nie pasują do czerni. Ale coś niedawno mnie natchnęło do spróbowania jakiejś brązowej bluzki. I w ten sposób brązy zagościły w mojej szafie w ilości sztuk kilku :) Może przekonałam się dokońca przezruch steampunkowy? Bardzo mi się podoba, ale jakoś go na sobie nie widzę ;)

Myślę, że to czas żeby napisać o moim fotografie :) Jeśli nie jest wyszczególnione inaczej, zdjęcia robi mi moja siostra, która z zawodu jest malarzem i projektantem tkanin :) Nie jest nawet zbytnim hobbystą fotograficznym :) Zapraszam do zapoznania się z jej stroną

spódnica - Fallka Design
bluzka koronkowa- sh, brązowa - ted baker
gorset 22` - burleska
kolczyki - prezent od Sienna Gallery
wisiorek - dawny prezent
opaska - parfois

Komentarze

 1. Nareszcie coś nowego. Mam już dość modowych blogów na których dziewczyny się powielają. Twój jest wyjątkowy, będę zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne, szczególnie pierwsze zdjęci mi się podoba!
  A co do brązu, mam wrażenie,że to zależy od odcienia. Chłodne zgaszone w zestawieniu z czernią są raczej niemrawe, ale czysty, ciepły brąz z kasztanową nutą przy czerni nabiera koloru. Np na czwartym zdj. widzę,że brąz się ładnie rozświetlił wręcz do rudości ;-)
  Ps.Kolczyki z chęcią bym przygarnęła....albo sobie zrobiła jakbym miała kiedy;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. you look beautiful! really like your dress <3

  X Jenny
  Rocknrollerr.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat