corporation goth

Witajcie!
Obiecywałam kiedyśtam w notce, że opiszę drogę do mojego obecnego stylu :) Jedną ze składowych jest stylistyka gotycka. Moja przygoda z gotykiem zaczęła się na początku liceum, w okolicach wakacji między 1 i 2 klasą. Ale sama wizualna strona tej subkultury pociągała mnie znacznie wcześniej. Także muzycznie w mrocznych klimatach siedziałam już kilka lat przed tym. Styl gotycki w umiarkowanym wydaniu bardzo zgadza się z moim estetyzmem i charakterem. Po skończeniu liceum, kiedy poszłam na studia, mroczność :) strojów trochę zelżała, teraz jednak, od kilku miesięcy gotyk ma znowu większy udział w moim stylu :)
Co do samej przynależności do subkultury sensu stricte, to w liceum częśto chadzałam na imprezy, miałam wielu znajomych. Teraz mniej mam na to czasu, ale na imprezy klimatyczne nadal czasem chodzę.
W dzisiejszym stroju najważniejsze są buty :) mój nowy nabytek z allegro. Polowałam na podobne od dawna, ale zazwyczaj ceny zaczynają się od 200zł. A tymczasem nabyłam te cudeńka za 15zł! :) Kocham allegro, wspominałam kiedyś?

English:
Welcome!
Promised in a note that I will describe the way to my current style :) One of the components is the Gothic style. My adventure with the Gothic began at the beginning of high school, around the holidays between 1 and 2 class. But the visual side of this subculture attracted me much earlier. Also musically climates sat in the dark a few years before that. Gothic style agrees with my aestheticism and character. After graduating from high school, when I went to college, I left a little on the climate, but now, a few months back gothic is more involved in my style :)
As for the membership of a subculture in the strict sense, in high school often chadziłam to parties, I had many friends. Now I have less time to do it, but still sometimes I go to climatic events.
In today's outfit shoes are the most important :) my new purchase of the allegro. I hunted for similar shoes for a long time, but usually the price for a pair of starts at 200 PLN. In the meantime, I acquired these wonders for 15zł! :) I love the allegro, I mentioned before?

 

zielona spódnica/green skirt - Alma Mater sk
aksamitna spódnica/velvet skirt - ciuchobranie/clothes exchange
bluzki, pasek/shirts, belt - sh
gorset/corset 20` - burleska (www.restyle.pl)
buty, torba/shoes, bag - allegro.pl
kolczyki/earrings - www.restyle.pl
turkusowy tusz/turquoise maskara - sephora 

Komentarze

  1. Kurcze, cały ubiór jest świetny ale biżuteria i buty mnie powalają!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję butów!
    A spódnica zachwyciła mnie kolorem.Biżuteria też śliczna!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Corporation Goth

Young Again ;)

Blue witch with her black cat